Reklama

Lekarz Włodzimierz Bodnar z prestiżowym wyróżnieniem "Osobowość Roku 2020"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: screen z nagrania opublikowanego przez Przychodnię Lekarską Optima

Lekarz Włodzimierz Bodnar z prestiżowym wyróżnieniem "Osobowość Roku 2020" - Zdjęcie główne

foto screen z nagrania opublikowanego przez Przychodnię Lekarską Optima

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Przemyski lekarz Włodzimierz Bodnar laureat konkursu Osobowość Roku i jednocześnie zwycięzca w kategorii "Nauka na Podkarpaciu" otrzymał wyróżnienie na Zamku Królewskim w Warszawie. Bodnar zasłynął z nieszablonowego leczenia COVID-19 za pomocą amantadyny.

Prestiżowe tytuły, które otrzymuje Włodzimierz Bodnar, nie biorą się znikąd. To on, jako jeden z niewielu medyków, zaczął leczyć COVID-19 za pomocą amantadyny. Doceniają go więc sami pacjenci. 

- Serdecznie dziękuję organizatorom. Internautom i pacjentom, którzy głosowali na moją osobę. To dzięki wam jestem w tak doborowym towarzystwie i w tak wyjątkowym miejscu.

- mówił podczas gali Włodzimierz Bodnar.

Tą niełatwą chorobę, jaką jest COVID-19 da się z powodzeniem leczyć! I życzyłbym sobie jednego. Oby nikt w Polsce nie przeszkadzał mi w tym, co robię najlepiej. Czyli leczę pacjentów.

- dodawał.

Krótkie słowa doktora Bodnara to swoistego rodzaju pstryczek dla Prawa i Sprawiedliwości. Włodzimierz Bodnar od początku był "na celowniku" Ministerstwa Zdrowia. Najpierw resort zablokował sprzedaż amantadyny w aptekach na inne choroby, niż te wskazane przez producenta (choroba Parkinsona, ewentualnie grypa z grupy A).

Rzecznik Praw Pacjenta zaś wielokrotnie rozpoczynał postępowania przeciwko Przychodni Lekarskiej Optima w Przemyślu, miejsca pracy doktora Bodnara, dotyczącego leczenia zakażonych COVID-19 przy pomocy tego leku.

Agencja Badań Medycznych wciąż nie dopuściła amantadyny do leczenia choroby COVID-19. Przemyski lekarz niejednokrotnie mówił, że sam dostarczył Agencji dokumentację medyczną pacjentów, wyleczonych dzięki temu preparatowi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy