Reklama

11-letni chłopiec nie wrócił do domu. Szukało go 25 policjantów!

Opublikowano:
Autor:

11-letni chłopiec nie wrócił do domu. Szukało go 25 policjantów! - Zdjęcie główne

11-letni chłopiec nie wrócił do domu. Szukało go 25 policjantów!

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Blisko 25 policjantów prowadziło poszukiwania zaginionego 11-latka w Gorzycach, w powiecie tarnobrzeskim. Chłopiec zniknął z placu zabaw, zrozpaczona matka zawiadomiła policję.

W sobotę, 18 października, po godz. 20, matka 11-letniego chłopca, powiadomiła policjantów z Komisariatu Policji w Gorzycach o jego zaginięciu. Chłopiec bawił się po południu na miejscowym placu zabaw. Po długiej nieobecności zrozpaczona matka szukała go na własną rękę. Pod wieczór poprosiła o pomoc funkcjonariuszy.

Policjanci natychmiast po ustaleniu rysopisu chłopca, rozpoczęli jego poszukiwania. Mundurowi skontrolowali drogi, którymi chłopiec mógł się poruszać, sprawdzili boiska szkole, miejsca rekreacyjne, okolice Zalewu Przybyłów, przepytywali przechodniów. Niestety bezskutecznie. 

Funkcjonariusze ustalili też, że chłopiec nie sprawiał problemów wychowawczych i nie miał konfliktów z rówieśnikami, dlatego wersja ucieczki z domu, była mało prawdopodobna. Zbliżała się noc i temperatura zaczęła spadać, a chłopcu mogło zagrażać niebezpieczeństwo. Podjęto decyzję o  zaangażowaniu do poszukiwań kolejnych policjantów: z Tarnobrzega, Grębowa, Nowej Dęby i Baranowa Sandomierskiego. W szczytowym momencie chłopca poszukiwało 25 policjantów. Mundurowi podejrzewali, że chłopiec mógł pojechać rowerem do innej miejscowości, dlatego akcję przekierowano do przyległych wiosek. Wysiłki funkcjonariuszy przyniosły zamierzony efekt.

- Do jednego z patroli w miejscowości Orliska w gminie Gorzyce, zgłosiła się kobieta z poszukiwanym chłopcem. 42-latka twierdziła, że 11-latek przyjechał rowerem do jej domu, oddalonego około 2 km od miejsca zamieszkania i bawił się z jej 10-letnim synem.

- informuje tarnobrzeska policja. 

11-latek, tuż przed północą, trafił pod opiekę matki. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy