Reklama

Desperat z nożem w ręku zamknął się w mieszkaniu z synem! Jaka kara spotka Łukasza P.? [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Desperat z nożem w ręku zamknął się w mieszkaniu z synem! Jaka kara spotka Łukasza P.? [WIDEO] - Zdjęcie główne

Miejsce zdarzenia | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne O wydarzeniach w jednej z przemyskich kamienic mroziły krew w żyłach. Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu razem ze swoim synem, miał nóż, a sytuacja stawała się coraz bardziej napięta. Policja wkroczyła do pomieszczenia i uratowała dziecko. Jaki jest dalszy ciąg tej sprawy?

W grudniu 2020 roku policja została wezwana do jednej z kamienic przy ulicy Słowackiego w Przemyślu. Mężczyzna z kilkuletnim dzieckiem zabarykadował się w jednym z pomieszczeń. Miał nóż. Kilka godzin negocjacji z desperatem nic nie zmieniło.

CZYTAJ TAKŻE:

Policja w końcu zdecydowała się na wejście siłowe!

- Policyjni kontrterroryści weszli do pokoju i zatrzymania agresora. Chłopiec po przebadaniu przez ratowników medycznych, trafił pod opiekę matki

- mówiła wtedy starsza aspirant Małgorzata Czechowska z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

 

Po zatrzymaniu 36-letni Łukasz P. trafił do szpitala. Cały czas był pod kontrolą policji. Mężczyzna posiadał zakaz zbliżania się i kontaktowania się z konkubiną, który został wydany przez Prokuraturę Rejonową w Przemyślu. Był w przeszłości karany. Dopuścił się rozbojów, uszkodzenia ciała, kierował groźby karalne. Do Sądu Okręgowego w Przemyślu skierowany został akt oskarżenia przeciwko Łukaszowi P.

W trakcie śledztwa okazało się, że był pod wpływem amfetaminy. 36-latek odpowie dodatkowo za znieważenie policjantów, a także za kierowanie gróźb karalnych wobec byłej konkubiny i niezastosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu kontaktowania się z pokrzywdzoną. Kara? Pozbawienie wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy