Reklama

Podkarpackie zimy na archiwalnych fotografiach. Siarczyste mrozy i dużo śniegu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Historia Pora na kolejne historyczne wspomnienia. Starsze pokolenia doskonale pamiętają surowe zimy. Przypominamy je na archiwalnych zdjęciach. Zobaczycie tam między innymi Rzeszów, Mielec, czy też Bieszczady.

Za nami pierwszy tegoroczny atak zimy w Bieszczadach. Przypomnijmy sobie zatem, jak kiedyś wyglądała ta pora roku. Mamy dla was choćby zdjęcia z Muzeum Historii Fotografii "Jadernówka", które prezentują fotografie w Mielcu na przestrzeni lat 60-tych i 70-tych dwudziestego wieku.

Polecamy Wam także obejrzenie zimowych fotografii pana Zdzisława Postępskiego, z lat 60-tych i 70-tych dwudziestego wieku, które obecnie znajdują się w zbiorach Archiwum Regionalnej Pracowni Krajoznawczej (RPK) PTTK Rzeszów. Wtedy Bieszczady nie były jeszcze miejscem tak licznie odwiedzanym przez turystów.

Kolejne są zdjęcia Rzeszowa z lat 70-tych. Pamiętacie takie zimy, bo młodsze pokolenia już będą chyba tylko oglądały takie fotografie. Jakie były Wasze ulubione miejsca śnieżnych szaleństw? Dziękujemy za ich udostępnienie Muzeum Historii Miasta Rzeszowa.

Na koniec trochę współczesnych czasów. Atak zimy z przełomu listopada i grudnia 2010 roku, a także siarczyste mrozy z 2012 roku. Czekamy na Wasze wspomnienia i zapraszamy do galerii.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy