Reklama

Z sieci do realu, czyli LinkedIn Local Rzeszów

Opublikowano:
Autor:

Z sieci do realu, czyli LinkedIn Local Rzeszów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To będzie już czwarte spotkanie w ramach LinkedIn Local Rzeszów, którego ideą jest nawiązanie realnych kontaktów z osobami poznanymi w social media.

Organizatorkami są Joanna Tymowicz i Adrianna Staniszewska z Ideo Force, które wydarzenie zaplanowały na 27 czerwca w godzinach 18.00 - 20.00 w lokalu Hola Lola przy ulicy Mickiewicza 3 w Rzeszowie.

- LinkedIn Local to ogólnoświatowa inicjatywa organizowania spotkań społeczności LinkedIn zapoczątkowana w maju 2017 roku przez Australijkę Annę McAfee. W Rzeszowie, razem z Adrianną Staniszewską i przy wsparciu agencji Ideo Force, zajmujemy się ich organizacją od lipca ubiegłego roku. Poprzednie, styczniowe spotkanie, poświęcone było szeroko rozumianej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w firmach, a tym razem będziemy rozmawiać nt. social sellingu oraz o networkingu.

- opowiedziała nam Joanna Tymowicz, Client Service Director w agencji marketingowej Ideo Force, zaznaczając:

Staramy się, aby każde spotkanie było poświęcone wybranej tematyce i pod tym kątem zapraszamy prelegentów.

Tym razem będą to Joanna Drabik, Dorota Mastalska i Adrian Gamoń.

- Od niedawna mieszkam na Podkarpaciu, które ujęło mnie swoim niezwykłym klimatem. Pomimo swojej specyficznej lokalizacji, nie stało się ono dla mnie żadnym ograniczeniem. Bardzo się cieszę, że wystąpię w roli prelegenta podczas Linkedin Local Rzeszów i będę mogła podzielić się swoimi doświadczeniami, a co za tym idzie, wesprzeć uczestników w pozyskaniu pracy marzeń lub spełnianiu swoich ambicji zawodowych oraz pasji

- powiedziała była stylistka gwiazd, specjalistka do spraw wizerunku oraz marketingu online, na stałe współpracująca z marką Wojas, Joanna Drabik.

Dorota Mastalska, specjalista ds. networkingu, twórca i wiceprezes Areny Biznesu - ogólnopolskiej organizacji dla przedsiębiorców, prezes zarządu w Concordia Busienss Club przedstawi temat: Networking - najskuteczniejsze narzędzie sprzedaży.

- Podczas najbliższego LinkedIn Local Rzeszów opowiem o budowaniu relacji online. Konkretnie skupię się na tym, jak korzystając z LinkedIn, prowadzić strategiczny networking. Jak budować autentyczne i owocne relacje na tej platformie. Podzielę się praktycznymi wskazówkami i swoją autorską minimalistyczną metodą

- zaznaczył trzeci z gości, Adrian Gamoń, strateg marketingowy, autor bloga adriangamon.com.

Jeśli więc interesujesz się i jesteś związany/ związana z marketingiem, sprzedażą, technologią, jeśli chcesz wykorzystywać potencjał LinkedIn w swojej karierze, czujesz niedosyt wiedzy w tematach: marketing, sprzedaż, personal branding oraz chcesz nawiązać nowe relacje, to spotkanie jest dla Ciebie.

- 27 czerwca spotykamy się już po raz czwarty w Rzeszowie. Wychodzimy z założenia, że dobrze i miło spędzony czas to ten, kiedy możemy poszerzyć swoje horyzonty i zyskać wartościową wiedzę, a do tego czuć się swobodnie. Dlatego przy organizacji LinkedIn Local Rzeszów #4 wybraliśmy klimatyczne miejsce, jakim jest klubokawiarnia Hola Lola. Uczestnikom gwarantujemy ciekawe prelekcje, a zaraz po nich owocny networking, który często przeradza się w partnerstwo na tle biznesowym lub w przyjaźnie.

- poinformowała Adrianna Staniszewska z Ideo Force.

Wydarzenie jest bezpłatne, natomiast ze względu na ograniczoną ilość miejsc, należy się zarejestrować.
Możesz to zrobić TUTAJ.

Portal regionalny Korso24 jest patronem medialnym LinkedIn Local Rzeszów #4.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE