Reklama

Reklama

Wyciągi narciarskie będą zamknięte! - zapowiada Jarosław Gowin

Opublikowano: 21 listopada 2020 20:41
Autor: Grzegorz Lipiec | Zdjęcie: Onet

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Dla kolejnej branży nadchodzą trudne dni. Tym razem właściciele wyciągów narciarskich muszą się nastawić na brak zarobków.

Reklama

Sprawdziły się nieoficjalne informacje o zamknięciu stoków narciarskich!

W programie "Gość Wydarzeń" wicepremier Jarosław Gowin potwierdził, że zimą będą zamknięte wyciągi narciarskie, a firmy, które je obsługują zostaną objęte rządową tarczą antykryzysową.

Dla wielu firm to będzie nokaut!

- Skoro branże turystyczna i hotelarska są zamknięte, to wydaje się oczywiste, że będzie to też dotyczyć wyciągów narciarskich. Zaznaczam jednak, że będziemy elastycznie reagować na sytuacje w zależności od tego, jaki będzie poziom zakażeń.

- mówił Jarosław Gowin w Telewizji Polsat.

Na pewno zatem trzeba zapomnieć o wyjazdach na narty, albo na wypoczynek w góry w trakcie ferii zimowych.

Jednocześnie rząd w sobotę wskazał jak będzie wyglądała praca galerii handlowych, do kiedy uczniowie pozostaną na trybie zdalnego nauczania, a także poinformował o przyspieszeniu zimowych ferii.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 12 dni temu | ocena +13 / -1

  Hanka krakowianka

  Jak żeście sobie PIS wybrali tak macie! Nowosądeczczyzna - matecznik PISu. Ogarnij się się na wyborach. A Krynicy współczuję że takiego szkodnika magisterka Ziobro wydała na świat.

  • 12 dni temu | ocena +0 / -7

   Donald. T

   Nie zesraj się

   • 12 dni temu | ocena +2 / -0

    Gość

    Prawda w oczu kole?