Reklama

Reklama

Koronawirus zamknie stoki narciarskie?

Opublikowano: 17 listopada 2020 09:39
Autor: AP/ opr. GL | Zdjęcie: Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Czy sezon narciarski w Polsce rozpocznie się zgodnie z planem? Narciarstwo i zimowa turystyka górska to ogromna gałąź gospodarki i często główne źródło utrzymania dla tysięcy osób.

Reklama

Właściciele bieszczadzkich stoków narciarskich szykują się do sezonu zimowego. Z kolei prowadzący hotele, pensjonaty, kwatery prywatne i restauracje bardzo liczą, że w okresie świąteczno-noworocznym oraz podczas ferii zimowych choć w części odrobią straty spowodowane obostrzeniami i spowolnieniem gospodarki.

Te nadzieje może zmienić sytuacja epidemiologiczna, bo informacje rządowe nie są optymistyczne. (...)

CZYTAJ DALEJ - BIESZCZADZKI SERWIS INFORMACYJNY>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.