Reklama

Udało się! Zebrano ponad milion złotych dla Leosia Kuszaja!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udało się! Zebrano ponad milion złotych dla Leosia Kuszaja! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez ostatnich kilkanaście tygodni trzyletni Leoś Kuszaj poruszył do działania setki osób. Na liczniku zrzutki pieniędzy pojawiło się magiczne milion złotych!

Przez kilka ostatnich tygodni w Tarnobrzegu odbyło się wiele przedsięwzięć dla trzyletniego Leosia Kuszaja. Kiermasze ciast, koncert charytatywny, bieg. Na Facebooku prężnie działa Bazarek Charytatywny dla Leosia. Czasu było coraz mniej, bo chłopczyk jeszcze w październiku musi się znaleźć w Stanach Zjednoczonych. Tylko tam jest szansa na ratunek ze strony lekarzy.

- Tragedia, jaką jest choroba naszego dziecka, spadła na nas niedawno, w lipcu. Zamiast pięknego lata czekał nas koszmar. Okazało się, że w główce Leosia jest guz... Diagnoza - glejak nerwu wzrokowego oczka prawego.  Jeden z najgorszych możliwych nowotworów, bardzo trudny do leczenia, bardzo niebezpieczny. Glejak może zaatakować też drugie oczko Leosia! Guz jest blisko skrzyżowania nerwu wzrokowego lewego oka. Pan doktor daje nam aż 95 procent szans na jego wyleczenie. Nie wiadomo jednak, czy wzrok w prawym oku powróci - nie może tego zagwarantować, ale też wykluczyć. Łudzimy się, że choć trochę da się go jeszcze uratować. Aby jednak tak się stało, musimy lecieć do USA jak najszybciej!

- pisali rodzice Leosia na stronie akcji charytatywnej.

Teraz już wiemy, że wszyscy razem pokazaliśmy moc. 19 października licznik zrzutki pokazał ponad 1,1 mln złotych! Leo rusza wraz z rodzicami do USA w sobotę, 23 października.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy