Reklama

Stan zdrowia Leosia Kuszaja jest coraz gorszy. Trwa wyścig z czasem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Siepomaga

Stan zdrowia Leosia Kuszaja jest coraz gorszy. Trwa wyścig z czasem - Zdjęcie główne

Leoś Kuszaj | foto Siepomaga

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Stan zdrowia Leosia jest coraz gorszy. Trwa wyścig z czasem, a zebranie miliona złotych to szansa na ratunek życia i zdrowia.

Czasu jest coraz mniej. Chodzi o pomoc dla 3-letniego Leo, którego rodzice muszą zebrać milion złotych! Tylko tak uda się wyjechać do Stanów Zjednoczonych i tam chłopiec trafi na specjalistyczne leczenie.

- Tragedia, jaką jest choroba naszego dziecka, spadła na nas niedawno, w lipcu. Zamiast pięknego lata czekał nas koszmar. Okazało się, że w główce Leosia jest guz... Diagnoza - glejak nerwu wzrokowego oczka prawego.  Jeden z najgorszych możliwych nowotworów, bardzo trudny do leczenia, bardzo niebezpieczny. Glejak może zaatakować też drugie oczko Leosia! Guz jest blisko skrzyżowania nerwu wzrokowego lewego oka. Pan doktor daje nam aż 95 procent szans na jego wyleczenie. Nie wiadomo jednak, czy wzrok w prawym oku powróci - nie może tego zagwarantować, ale też wykluczyć. Łudzimy się, że choć trochę da się go jeszcze uratować. Aby jednak tak się stało, musimy lecieć do USA jak najszybciej! Błagamy o pomoc!

- piszą rodzice Leosia.

Przez kilka ostatnich tygodni w Tarnobrzegu odbyło się wiele przedsięwzięć. Kiermasze ciast, koncert charytatywny, bieg. Na Facebooku prężnie działa Bazarek Charytatywny dla Leosia. Czasu jest jednak coraz mniej, a chłopczyk jeszcze w październiku musi się znaleźć w USA. Na liczniku brakuje jeszcze blisko 250 tysięcy złotych!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy