Reklama

TRAGICZNE miejsce na autostradzie A4 zostało zamknięte! [MAPA, UTRUDNIENIA, ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 8 kwi 2021 13:28
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o zamknięciu MOP Kaszyce. To w tym miejscu w ciągu kilkunastu dni doszło do dwóch tragicznych wypadków z udziałem autokarów.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad po dwóch tragicznycyh wypadkach ukraińskich autokarów, w których zginęło 7 osób, kilkadziesiąt zostało rannych, postanowiło zamknąć MOP Kaszyce. Teraz specjaliści zajmą się zmianami, które mają zwiększyć bezpieczeństwo w tym miejscu. Już po tych dwóch wypadkach dokonano przeglądu oznakowania, zabezpieczeń i pozostałych elementów infrastruktury. Nie stwierdzono uchybień, a wszystkie bariery zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jak wygląda teraz organizacja ruchu w tym miejscu? Wyłączony z ruchu został pas drogowy prowadzący do zamkniętego MOP-u Kaszyce na autostradzie A4. Ograniczono w tym miejscu prędkość do 110 km/h.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy