Reklama

Tarnobrzescy lekarze zakażeni KORONAWIRUSEM!

Opublikowano:
Autor:

Tarnobrzescy lekarze zakażeni KORONAWIRUSEM! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trójka lekarzy tarnobrzeskiego szpitala została zakażona koronawirusem. Placówka zamyka oddziały i poddaje personel kwarantannie.

U lekarki-rezydentki z tarnobrzeskiego Szpitala Wojewódzkiego potwierdzono zakażenie koronawirusem. To mieszkanka powiatu mieleckiego, która ostatnio była w pracy 16 marca i od tamtej pory jest na zwolnieniu lekarskim. Ustalana jest w tej chwili lista pracowników szpitala, którzy mieli lub mogli mieć kontakt z kobietą. Na tej podstawie Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny zdecyduje, kto musi poddać się kwarantannie i badaniom.

Kilka godzin później u kolejnych dwóch lekarzy z tarnobrzeskiego szpitala potwierdzony został koronawirus. To medycy z oddziału chorób wewnętrznych i wszystko wskazuje na to, że są w grupie sześciu zakażonych z powiatu tarnobrzeskiego o których informowano 26 marca w godzinach wieczornych - WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ. Służby sanitarne, ani szpital tego nie potwierdzają. Tarnobrzeski Szpital Wojewódzki im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej zamyka Oddział Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii. Powodem jest decyzja władz sanitarnych o objęciu personelu oddziału kwarantanną.

Nie wiadomo na ten moment, czy zakażenia mają związek z głośną aferą zakażonej 78-latki, która przez trzy dni z zapaleniem płuc czekała na testy na koronawirusa. Poruszaliśmy tę sprawę na łamach naszego portalu w tym artykule:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE