Reklama

Rozbój w Rzeszowie. 27-letni recydywista pobił nastolatka

Opublikowano:
Autor:

Rozbój w Rzeszowie. 27-letni recydywista pobił nastolatka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w rzeszowskim parku zaczepił dwóch 15-latków. Groził im pobiciem. Chciał aby dali mu pieniądze i papierosy. Gdy odmówili, jednego z nich uderzył w twarz. 27-latkowi grozi odpowiedzialność za usiłowanie rozboju.

Całe zdarzenie miało miejsce 22 lipca w parku przy ulicy Cieplińskiego. Do siedzących na ławce dwóch 15-latków podszedł nieznany im mężczyzna, który zażądał od chłopców pieniędzy i papierosów. Gdy odmówili, jednego z nich uderzył w twarz. Nastolatkowie uciekli i niezwłocznie uciekli o całej sytuacji zawiadomili policjantów. 


- Po przyjeździe patrolu wskazali interweniującym funkcjonariuszom napastnika, który w tym czasie  razem ze znajomymi siedział w parku. Policjanci zatrzymali podejrzanego, którym okazał się 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a zebraniem materiału dowodowego zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. 


- wyjaśnia aspirant Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Po zatrzymaniu okazało się, że 27-latek był już wcześniej karany i stosując przemoc wobec nastolatków działał w warunkach recydywy. Przedstawiono mu zarzut usiłowania rozboju przyjmując, że zdarzenie to stanowi wypadek mniejszej wagi. Materiały sprawy policjanci przekazali do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. 27-latek został objęty dozorem policji.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE