Reklama

Recydywista pobił policjanta

Opublikowano:
Autor:

Recydywista pobił policjanta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 28-letni mężczyzna, który w warunkach recydywy popełnił kolejne przestępstwa, trafił na trzy miesiące do aresztu. Tak zdecydował sąd.

- Sanoccy  policjanci prowadzili postępowanie przeciwko 28-latkowi, który podczas jednej z interwencji włamał się do radiowozu policyjnego, a następnie znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Sprawca usłyszał już zarzuty włamania, naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia funkcjonariusza na służbie. O karze dla niego zdecyduje sąd. Zgodnie z kodeksem karnym może być skazany na 10 lat pozbawienia wolności

- poinformowała podkarpacka policja.

Pomimo konsekwencji karnych mężczyzna, w warunkach recydywy, ponownie dopuścił się podobnych przestępstw. W połowie lipca w trakcie interwencji naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza.

- Chciał w ten sposób zmusić policjanta do odstąpienia od czynności prawnych. Dodatkowo 28-latkowi udowodniono posiadanie broń palnej bez wymaganego zezwolenia

- dowiedzieliśmy się od podkarpackich funkcjonariuszy.

Mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzuty. Decyzją sądu wobec 28-latka zastosowano środek zapobiegawczy. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE