Reklama

Poszedł na zakupy - został ZAATAKOWANY w sklepie

Opublikowano:
Autor:

Poszedł na zakupy - został ZAATAKOWANY w sklepie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzech napastników zaatakował 23-letniego mieszkańca Tarnobrzega w czasie zakupów!

W czwartek, 2 stycznia, w godzinach popołudniowych doszło do brutalnego napadu w sklepie Żabka przy ulicy Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu. Policjanci ustalili, że 23-latek wszedł do sklepu, by kupić alkohol. Kiedy wychodził na zewnątrz, w jego kierunku ruszyło trzech mężczyzn.

- Wtedy 23-latek cofnął się i wszedł do sklepu, ale trzej napastnicy weszli za nim i tam zaczęli go popychać, szarpać i bić - relacjonuje podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Sprzedawczyni próbowała interweniować, gdyż w wyniku szarpaniny rozbite zostało piwo. Napastnicy wyciągnęli 23-latka ze sklepu i tam dalej go atakowali. Niestety uciekli, zanim na miejsce dotarli policjanci. Poszkodowany przewieziony został do szpitala. - Policjanci prowadza intensywne czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie napastników. Przesłuchali świadków, analizują nagrania z kamer monitoringu i ustalają przyczynę ataku – dodaje rzecznik policji.

Przesłuchano świadków, zapoznano się z zapisem monitoringu. Osoby posiadające informacje w sprawie lub znające tożsamość napastników, proszone są o kontakt z tarnobrzeską policją, telefon 15 851-33-10, 15 822-66-67 lub alarmowy 997.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE