Reklama

Pacjent WYPADŁ z karetki. Ratownicy nawet tego nie zauważyli [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Pacjent WYPADŁ z karetki. Ratownicy nawet tego nie zauważyli [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Film zaraz stanie się hitem internetu! Gdyby nie reakcja kierowcy jadącego za karetką, prawdopodobnie ratownicy nawet nie zauważyliby, że pacjent z ambulansu wypadł im na środek drogi.

Do tego niecodziennego incydentu doszło po sąsiedzku, za naszą wschodnią granicą. Kierowca jadący do Nowomoskowska zarejestrował za pomocą kamery samochodowej, jak pacjent wypadł z karetki, jadącej przed nim.

Zgubionym przez ratowników pacjentem okazał się emeryt. Jechał karetką do szpitala na badania. Jak podaje ukraiński portal Informator, starszy mężczyzna nie chciał wejść do pojazdu. Namówiony jednak przez sanitariuszy, położył się na noszach.

Jakim cudem pacjent wypadł z karetki? Nie wiadomo. Wiadomo jedynie tyle, co widać na nagraniu, że gdyby nie intensywne trąbienie autora nagrania, prawdopodobnie karetka nie zatrzymałaby się, by zabrać z jezdni... zgubę.

Mężczyzna z karetki doznał obrażeń głowy, które jednak nie zagrażały jego życiu. Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu, a nagranie stało się popularne nie tylko na Ukrainie, ale również w Polsce.

ZOBACZ NAGRANIE:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE