Reklama

Otworzysz biznes w trakcie "narodowej kwarantanny" - możesz wiele stracić! Rząd już wydał dyspozycje

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Otworzysz biznes w trakcie "narodowej kwarantanny" - możesz wiele stracić! Rząd już wydał dyspozycje - Zdjęcie główne

foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Będzie masowa akcja kontrolowania i karania firm, które wbrew koronawirusowym zakazom wznowią działalność.

Wbrew rządowym rozporządzeniom, coraz więcej przedsiębiorców zapowiada otwarcie swoich biznesów. Zaczęło się od veta górali, którzy zaprotestowali przeciw przeciągającym się obostrzeniom, a sąd w Opolu stwierdził, że zakaz działalności nie może być wprowadzany rozporządzeniem. Także i na Podkarpaciu coraz częściej przedsiębiorcy zapowiadają otworzenie swoich firm. Mają dosyć! 

Tymczasem rząd nie ma zamiaru odpuszczać. Jak ustalili dziennikarze RMF FM policjanci razem z inspektorami sanepidu będą sprawdzać w internecie, kto chwali się wznowieniem działalności wbrew zakazowi. Potem taki przedsiębiorca zostanie odwiedzony przez stosowne służby.

Zmasowane kontrole ruszą już od poniedziałku - 18 stycznia!

Stosowane rekomendacje rządowe są już gotowe, a kłopoty dla firm mogą być poważne: mandat i wykluczenie z pomocy finansowej w ramach rządowej Tarczy Antykryzysowej!

Obecne obostrzenia sanitarne obowiązują od 28 grudnia i kilka dni temu zostały wydłużone o kolejne dwa tygodnie (do 31 stycznia).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy