Reklama

Działa grupa #otwieraMY! Rośnie sprzeciw społeczny ze strony przedsiębiorców!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. zrzut ekranu Newsmap

Działa grupa #otwieraMY! Rośnie sprzeciw społeczny ze strony przedsiębiorców! - Zdjęcie główne

foto Fot. zrzut ekranu Newsmap

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wbrew rządowym rozporządzeniom, coraz więcej przedsiębiorców zapowiada otwarcie swoich biznesów. Zaczęło się od veta górali, którzy zaprotestowali przeciw przeciągającym się obostrzeniom, a sąd w Opolu stwierdził, że zakaz działalności nie może być wprowadzany rozporządzeniem.

Inicjatywa #otwieraMY powstała już w wielu miejscach w kraju. Niedawno na Facebooku powstała też specjalna grupa dotycząca przedsiębiorców z Podkarpacia. Czy to pomoże im się zjednoczyć i po 18 stycznia zgodnie na nowo otworzyć swoje firmy po kilku miesiącach lockdownu.

- Ponadto, jeśli wciąż zastanawiasz się nad otwarciem biznesu możesz znaleźć tutaj porady prawnicze, które pomogą Ci w walce z sanepidem i policją oraz możesz zareklamować zrzutkę na prawnika. Podkarpacie nie zostaje w tyle! Nasi wspaniali przedsiębiorcy się otwierają! Wreszcie można będzie gdzieś wyjść i posiedzieć ze znajomymi w lokalu! - zachęcają twórcy grupy.
Powstała również specjalna mapa wolnego biznesu, na której mogą oznaczać się przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się otworzyć działalność.
 
Przypomnijmy. Wielu przedsiębiorców liczyło na to, że po 18 stycznia choć część gospodarczych obostrzeń ogłoszonych tuż po Świętach Bożego Narodzenia zostanie złagodzonych. Tak się nie stało. Rząd przedłużył lockdown o kolejne dwa tygodnie. Dodatkowo właścicieli restauracji, barów, hoteli irytyuje fakt, że według rządowych zapowiedzi ich branże są przewidziane do "odmrażania" na końcu - na przełomie marca i kwietnia. Dla nich oznacza to bankructwo!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy