Reklama

Nowy szef tarnobrzeskich policjantów

Opublikowano:
Autor:

Nowy szef tarnobrzeskich policjantów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nadkomisarz Marek Pietrykowski został oficjalnie nowym komendantem tarnobrzeskiej policji.

W piątek, 29 listopada, w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinspektor Henryk Moskwa wręczył akt powołania na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu nadkomisarzowi Markowi Pietrykowskiemu.

Podczas wręczenia aktu powołania, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinspektor Henryk Moskwa podkreślił wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie zawodowe komendanta Marka Pietrykowskiego, które pozwolą na prowadzenie jednostki policji na wysokim poziomie. Satysfakcję z pracy tarnobrzeskich policjantów oraz dobrą współpracę z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu podkreślili również w swoich wystąpieniach Starosta Tarnobrzeski Jerzy Sudoł i Prezydent Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Nadkomisarz Marek Pietrykowski urodził się w 1974 roku w Mielcu. Jest absolwentem pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 1998 roku rozpoczął służbę w Komisariacie Policji w Grębowie. Pokonując kolejne szczeble kariery, w 2006 roku został Kierownikiem Posterunku Policji w Grębowie, a w 2011 roku objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Nowej Dębie. Komendant Pietrykowski w 2016 roku został Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu. 1 lipca 2019 roku został I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji Tarnobrzegu, a od sierpnia tego roku pełnił obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE