Reklama

Narkotyki plus alkohol równa się kłopoty

Opublikowano:
Autor:

Narkotyki plus alkohol równa się kłopoty  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali mężczyznę, który miał włamać się do opla. Zgłoszenie okazało się nieprawdziwe, jednak przy zatrzymanym 23-latku policjanci ujawnili 84 gramy marihuany.

Policjanci ze Stalowej Woli poinformowali o ciekawej interwencji w Pysznicy. Ze zgłoszenia sprzed kilku dni wynikało, że młody mężczyzna próbował włamać się do opla, zaparkowanego na ulicy Podborek. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszających - kobietę i mężczyznę. Z przekazanych przez nich informacji wynikało, że rzekomy sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

W trakcie wykonywanych czynności, policjanci ustalili i zatrzymali w piątek mężczyznę, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. To 23-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Wyjaśniając okoliczności tej sprawy funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wcale nie próbował włamać się do opla, ponieważ sam nim jeździł. Podczas przeszukania okazało się, że 23-latek miał przy sobie 84 gramy marihuany i był nietrzeźwy. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko promil alkoholu. Mieszkaniec powiatu stalowowolskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, przyznał się do winy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE