Reklama

Mistrzu parkowania! A gdyby tak palił się Twój dom?

Opublikowano:
Autor:

Mistrzu parkowania! A gdyby tak palił się Twój dom? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Notorycznie zdarzają się sytuacje, kiedy kierowcy parkują swoje pojazdy na wyjeździe wozów strażackich pod remizami. Robią to na tyle bezczelnie, że swoje samochody, przyczepy zostawiają na kilkadziesiąt minut, nawet kilka godzin. Nasuwa się pytanie: co zrobiłby taki delikwent, gdyby wybuchł pożar w jego domu... Co wtedy?

Co chwilę wraca ten temat, sytuacje powtarzają się na terenie całej Polski, na Podkarpaciu również. Ostatnio sprawie przyjrzeli się strażacy z Miejsca Piastowego. Zobacz:

Masz zdjęcia podobnych MISTRZÓW PARKOWANIA, którzy swoimi samochodami tarasują przejazd wozów strażackich?

Wyślij je do nas: kontakt24@korso.pl lub na messenger: m.me/Korso24

Uwaga!!!

Jeśli parkujesz samochód w takim miejscu, spodziewaj się odholowania auta na Twój koszt. Jak informuje portal naviexpert.pl, usunięty pojazd zostanie przewieziony na płatny parking strzeżony.

Pierwszym krokiem jest kontakt ze Strażą Miejską lub Policją. Po uzyskaniu informacji o sposobie odebrania auta, należy pokryć koszt odholowania oraz postoju na parkingu. Dopiero po tych czynnościach i okazaniu dowodu wpłaty można odebrać swój samochód. Niezbędny będzie również Twój dowód osobisty oraz rejestracyjny pojazdu.

Maksymalną wysokość opłaty za odholowanie oraz parkowanie na parkingu strzeżonym ustala Minister Finansów i na obecną chwilę wnosi:

  • 478 zł za odholowanie samochodu o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t
  • 37 zł za dobę postoju auta na parkingu strzeżonym

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE