Reklama

Miał trzy promile - pojechał samochodem do sklepu po alkohol

Opublikowano:
Autor:

Miał trzy promile - pojechał samochodem do sklepu po alkohol - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Całe zajście miało miejsce w sobotę, 14 grudnia. 58-latek przyjechał samochodem do sklepu po alkohol, miał trzy promile. Mężczyzna z powiatu sanockiego zabrał mu kluczyki i zadzwonił po policję.

58-latek pod wpływem alkoholu przyjechał do jednego ze sklepów w Grabownicy Starzeńskiej (powiat brzozowski) i chciał w nim kupić alkohol. Był pijany, więc sklepikarz odmówił mu jego sprzedaży. Nie powstrzymało to naszego "bohatera", który wsiadł do samochodu i... postanowił pojechać do innego sklepu.

To nie umknęło uwadze świadkowi, który wyczuł silny odór alkoholu od 58-latkaZawiadomił policję o całym zajściu i gdy tylko nadarzyła się okazja - zabrał kluczyki pijanemu mężczyźnie. Gdy policja przybyła na miejsce, zauważyli, że przy pojeździe jest zgłaszający wraz z pijanym kierowcą. Świadek przekazał kluczyki funkcjonariuszom. 

Podczas badania alkomatem okazało się, że kierowca ma trzy promile. Co więcej - nie miał przy sobie prawa jazdy. Pijany mężczyzna wkrótce stanie przed sądem i odpowie za swoje zachowanie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE