Reklama

Mężczyzna zatrzymany za brutalne zabicie kota

Opublikowano:
Autor:

Mężczyzna zatrzymany za brutalne zabicie kota - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z jarosławskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w brutalny sposób zabił kota. Wobec sprawcy sąd zastosował tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. 36-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, odpowie za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek, 5 października, w nocy jarosławscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji na terenie gminy Chłopice, mężczyzna zabił kota. We wskazane miejsce udali się funkcjonariusze wydziału kryminalnego, którzy w tej sprawie ustalili i przesłuchali świadków. Policjanci zabezpieczyli także nagranie monitoringu, które zarejestrowało moment uśmiercenia kota.  


Czytaj także: Zwłoki w jednym z rzeszowskich mieszkań.


Funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego, odpowiedzialnego za ten czyn. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty zabicia kota ze szczególnym okrucieństwem. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy.

Zgodnie z Ustawą o ochronie zwierząt - osobie, która zabija zwierzę ze szczególnym okrucieństwem grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE