Reklama

Lody wycofane ze sprzedaży! Są zanieczyszczone substancją chemiczną! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 19 sie 2021 13:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Główny Inspektor Sanitarny poinformował o wycofaniu licznych partii popularnych na rynku lodów, wobec wykrycia w nich tlenku etylenu, substancji niebezpiecznej dla zdrowia ludzkiego. O które produkty chodzi?

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany o prowadzonym przez "FF Marka Własna" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zakłady posiadające weterynaryjne numery identyfikacyjne: 10086006, 10086002 oraz 30616019, wycofaniu wyprodukowanych przez nią lodów ze względu na zastosowanie do ich produkcji składnika zanieczyszczonego tlenkiem etylenu.

Tlenek etylenu jest substancją szkodliwą dla zdrowia, obecność tej substancji w żywności w Unii Europejskiej jest niedozwolona.

W związku z powyższym "FF Marka Własna" Sp. z o.o. zdecydowała o konieczności wycofania  produktów, które zostały wyprodukowane i wprowadzone do obrotu, zanim firma uzyskała informację o zanieczyszczeniu surowca.

Ich listę znajdziesz w galerii zdjęć.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy