Reklama

Idź opalać się topless lub nago! Jest takie miejsce na Podkarpaciu. Plaża dla nudystów pod Rzeszowem [MAPA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Idź opalać się topless lub nago! Jest takie miejsce na Podkarpaciu. Plaża dla nudystów pod Rzeszowem [MAPA] - Zdjęcie główne

Jest plaża dla nudystów na Podkarpaciu. Zdjęcie poglądowe. | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów W upalne dni szukamy miejsc do ochłody. Najczęściej wybieramy jeziora, baseny i zbiorniki wodne. Są także osoby, które chcą zdjąć ubrania i w pełni korzystać ze słonecznych promieni. Okazuje się, że jest takie miejsce w naszym regionie.

Lipie pod Rzeszowem. Mała wioska w gminie Głogów Małopolski. Od kilkunastu lat na jej terenie działa kopalnia piasku i żwiru. Postęp prac idzie ciągle "do przodu", a miejsca po wydobyciu zapełnia woda gruntowa. Właśnie nad tymi zbiornikami powstała, nieoficjalna, plaża nudystów To na nią przyjeżdżają mieszkańcy regionu, którzy topless chcą odpocząć w promieniu słońca. 

Słynie w całym regionie, odwiedza ją setki mieszkańców Podkarpacia i nie tylko. Zgadują się na lokalnych forach, portalach. Jadą, idą na piaszczyste lub półtrawiaste, plaże, zdejmują ubrania i korzystają w pełni z uroków słońca. 

Na plażach nudystów, które coraz liczniej powstają w całym kraju, obowiązują ścisłe zasady:

  1. Gapienie się jest niegrzeczne. Jeśli wybierasz się na plażę nudystów tylko po to, aby przeżyć dreszczyk emocji to zrób wszystkim przysługę i zamiast tego kup sobie magazyn.
  2. Na plaży nudystów osoby w ubrane lub w strojach kąpielowych nie są mile widziane. Jeśli tam idziesz to przygotuj się na to, że również będziesz musiał się rozebrać.
  3. Jeśli wybierasz się na plażę naturystów pierwszy raz w życiu, to najlepiej jeśli się rozbijesz nieco na uboczu. W ten sposób łatwiej będzie ci pokonać nieśmiałość i ściągnąć z siebie całe ubranie.
  4. Nie rób nikomu zdjęć (nawet z ukrycia) a jeśli bardzo chcesz, to koniecznie poproś najpierw o zgodę. Jeśli będziesz fotografować wszystkich dookoła to twój aparat szybko wyląduje w wodzie.
  5. Unikaj jakichkolwiek aktywności seksualnych. Jest to nielegalne oraz uwłaczające innym. Jak tylko poczujesz przypływ namiętności to szybko wejdź do zimnej wody. Nudyści nie są nadzy, aby wzbudzić w sobie pożądanie tylko, aby się ładnie i równo opalić.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy