Reklama

Kraksa trzech aut. Jedna osoba ranna

Opublikowano:
Autor:

Kraksa trzech aut. Jedna osoba ranna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na drodze powiatowej w miejscowości Przyszów Ruda (gmina Bojanów, powiat stalowowolski), doszło do wypadku drogowego, w którym zderzyły się trzy pojazdy.

Do zdarzenia doszło poniedziałek, 20 kwietnia, tuż przed południem. W miejscowości Przyszów na skrzyżowaniu ulicy Bojanowskiej z ulicami Świerkowa i Wiśniowa. Na miejsce skierowano trzy wozy ratownictwa technicznego straży pożarnej, trzy patrole policji oraz karetkę pogotowia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, samochód osobowy marki renault wyjeżdżał z podporządkowanej ulicy Świerkowej. Kierowca przecinając skrzyżowanie wymusił pierwszeństwa przed prawidło jadącym w kierunku Bojanowa samochodem osobowym marki volkswagen, który uderzył renault w tylne prawe koło. Volkswagen wjechał do przydrożnego rowu po lewej stronie. Renault przekręciło od swojego toru jazdy i zahaczyło o kolejny pojazd. 

Poszkodowany został jeden mężczyzna, który z urazem głowy został przewieziony na badania do szpitala w Stalowej Woli. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE