Reklama

KONRAD FIJOŁEK kandydatem opozycji w wyborach prezydenckich w Rzeszowie! Jak oceniacie szanse tego samorządowca? [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Portal Samorządowy

KONRAD FIJOŁEK kandydatem opozycji w wyborach prezydenckich w Rzeszowie! Jak oceniacie szanse tego samorządowca? [WIDEO] - Zdjęcie główne

Konrad Fijołek | foto Portal Samorządowy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szymon Hołownia (Polska 2050), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL), Włodzimierz Czarzasty (Lewica) i Borys Budka (PO) w Rzeszowie. Konrad Fijołek jest kandydatem zjednoczonej opozycji w wyborach w Rzeszowie.

Opozycja jednoczy siły w Rzeszowie. Konrad Fijołek został kandydatem w wyborach prezydenta Rzeszowa, a jego drużynę tworzą różne organizacje pozarządowe, radni skupieni wokół Klubu Rozwój Rzeszowa. Poparcie dla Fijołka zadeklarowały: Koalicja Obywatelska, Lewica, PSL, a także Polska 2050 Szymona Hołowni.

CZYTAJ TAKŻE:

Kim jest kandydat opozycji w wyborach prezydenckich w Rzeszowie?

Konrad Fijołek ma 45 lat (urodzony 17 lipca 1976 roku), z wykształcenia socjolog, wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa, współpracownik wieloletniego prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, podobnie jak on niegdyś związany z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, a ostatnio szef klubu Rozwój Rzeszowa. Wystartuje z komitetu o nazwie Rozwój Rzeszowa 2.0.

Oficjalną datą przedterminowych wyborów jest niedziela 9 maja 2021 r., zaś kandydaci na prezydenta mogą się zgłaszać do 16 kwietnia do północy. Do tej pory swój start ogłosili: Marcin Warchoł (Solidarna Polska, wspierany przez Tadeusza Ferenca), Ewa Leniart (PiS), Grzegorz Braun (Konfederacja) oraz Maciej Masłowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy