reklama

Fruwające klocki, zjedzony obiad przez kolegę - policjanci są wzywani do dziwnych interwencji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KMP Tarnobrzeg

Fruwające klocki, zjedzony obiad przez kolegę - policjanci są wzywani do dziwnych interwencji - Zdjęcie główne

foto KMP Tarnobrzeg

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tarnobrzescy policjanci byli w miniony weekend bardzo zajęci. Blisko 50 interwencji, z czego większość to domowe wezwania. Problem w tym, że kilka razy zdarzyły się sytuacje do których mundurowi nie powinni wyjeżdżać.
reklama

Oto kilka dziwnych interwencji do których wyjeżdżali tarnobrzescy policjanci.

CZYTAJ TAKŻE:

Do jednego z mieszkań w Grębowie, wezwano patrol policji. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że doszło do kłótni pomiędzy teściem a synową. Mężczyzna rozzłościł się, gdy dwoje jego wnucząt, w pokoju gdzie spał, rzucało w jego stronę klockami. 

Kolejny paradoks miał miejsce w sobotę po godzinie 20. Ze zgłoszenia z ulicy Wyspiańskiego w Tarnobrzegu wynikało, że do mieszkania 51-latka, przez otwarte drzwi, wszedł jego kolega i zjadł mu przygotowany obiad. Właściciel zdenerwował się, próbował wyprosić intruza, wtedy pomiędzy mężczyznami doszło do awantury. 

W sobotę wieczorem, policjanci zostali wezwani do domowej awantury. Do zdarzenia doszło przy ul. Jana Pawła w Nowej Dębie. Policjanci ustalili, że do mieszkania 56-letniego mężczyzny przyszła w odwiedziny jego znajoma. Oboje pili alkohol. 46-letnia kobieta zdenerwowała się, gdy okazało się, że będą spali w jednym łóżku, wtedy wezwała patrol policji. Kobieta za bezpodstawne wezwanie mundurowych odpowie przed sądem.

Także w Nowej Dębie podczas spotkania przy alkoholu, 50-letni mężczyzna nie mógł znaleźć swojego telefonu komórkowego. Doszło do kłótni między biesiadnikami. Mężczyzna myśląc, że został okradziony, wezwał patrol Policji. Podczas wyjaśniania okoliczności okazało się, że telefon miał w kieszeni, tylko o tym zapomniał.

Numer alarmowy 112, służy do kontaktu z policją, strażą pożarną oraz ratownikami medycznymi i należy z niego korzystać z rozwagą. Kierowanie nieuzasadnionych zgłoszeń powoduje nie tylko blokowanie łączy, ale i niepotrzebnie angażuje służby, które w tym samym czasie mogą być potrzebne gdzieś indziej. Za bezzasadne wezwanie kodeks wykroczeń przewiduje areszt, ograniczenie wolności oraz grzywnę do 1500 zł.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama