Reklama

Reklama

Branża gastronomiczna mówi "dosyć"! [VIDEO]

Opublikowano: 23 października 2020 14:29
Autor: GL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Kolejne obostrzenia, które wprowadza rząd, wzburzają następne grupy społeczne. Tym razem coraz głośniej o proteście mówią właściciele lokali gastronomicznych.

Reklama

Lockdown gastronomii i zamknięcie jej w stacjonarnej postaci do dla właścicieli restauracji oraz pubów "wyrok śmierci". Rząd od 24 października na 2 tygodnie daje możliwość działalności tylko "na wynos", żadnych gości w lokalach, czy też spożywania posiłków na miejscu. Wiosną ta praca też tak wyglądała, ale już wtedy budżety tych firm zostały mocno nadszarpnięte. Kolejny raz może dla wielu okazać się decydujący i skończy się na zamknięciu interesu.

Nie każdy lokal będzie miał możliwość pracy w systemie "na wynos". Mateusz Morawiecki pytany o pomoc finansową wskazał, że wiosną już była tarcza antykryzysowa i zdaniem premiera przedsiębiorcy mają jeszcze te pieniądze na swoich kontach.

Wśród restauratorów narasta bunt, który być może skończy się kolejnym protestem!

 

 


Czytaj także:

Cała Polska w strefie czerwonej!


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.