Reklama

6-letni chory na białaczkę Filipek z Rzeszowa potrzebuje Twojej pomocy

Opublikowano:
Autor:

6-letni chory na białaczkę Filipek z Rzeszowa potrzebuje Twojej pomocy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Filip Fiedor to 6-letni rzeszowianin, który na początku marca 2019 roku trafił do szpitala z rozpoznaniem ostrej białaczki limfoblastycznej. Teraz potrzebuje Twojej pomocy.

Miesiąc przed rozpoznaniem straszliwej choroby, Filip przeszedł operację usunięcia wyrostka. Wtedy badania nie wykazały zmian nowotworowych, a jedynie ostry stan zapalny. Pomimo tego chłopiec nie był w stanie dojść do siebie po operacji, był bardzo osłabiony. Wykonano kolejne badanie i okazało się, że Filip cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną typu B.

Filipek to jedynak, który uwielbia aktywnie spędzać czas, jeździć na rowerze, nartach czy deskorolce, a także grać w tenisa czy piłkę nożną. Uwielbia także warcaby i szachy. Jego pasją jest Formuła 1 oraz szybkie samochody wyścigowe. Kocha także budować najwymyślniejsze obiekty z klocków LEGO. Lubi również gotować, marzy o tym, aby zostać master szefem. Możemy mu pomóc spełnić te marzenia, jeśli tylko wesprzemy Filipka w trudnej chwili.

Pieniądze zbierane na 6-latka jego bliscy chcą przeznaczyć na pokrycie kosztów dodatkowych obecnego leczenia i skutków ubocznych z nim związanych. Więcej informacji o Filipku znajdziesz tutaj:

Pieniądze na zbiórkę możesz wpłacać przez serwis pomagam.pl:

Filipka wesprzeć można również dzięki aukcjom - oddając coś, co Tobie nie jest już potrzebne, a dla kogoś może mieć wielką wartość:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE