Reklama

200 tysięcy na film o wynalazcy z Podkarpacia

Opublikowano:
Autor:

200 tysięcy na film o wynalazcy z Podkarpacia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Powstanie film fabularny o Ignacym Łukasiewiczu. Podkarpacka Komisja Filmowa ogłosiła konkurs na wsparcie projektu, którego celem jest realizacja produkcji.

Konkurs skierowany jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji filmowej,a w puli konkursu znajduje się 200 tys. zł brutto.

Z laureatem konkursu zostanie podpisana umowa na dofinansowanie developmentu.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 września 2019 r. Szczegóły konkursu zamieszczone są w dołączonym Regulaminie oraz na stronie podkarpackiefilm.pl.

W 2022 roku przypada dwusetna rocznica urodzin Ignacego Łukasiewicza – wynalazcy, przedsiębiorcy, filantropa, działacza niepodległościowego, polityka. Władze Województwa Podkarpackiego pragnę zaprosić Państwa do udziału w konkursie, który jest pierwszym krokiem do powstania filmu poświęconego genialnemu odkrywcy, życiem i pasją związanemu z historią Podkarpacia.

Regulamin konkursu, wniosek aplikacyjny i wszelkie informacje o konkursie, listę ekspertów, którzy zajmują się postacią oraz katalog lokacji podkarpackich, które mogą zostać wykorzystane w filmie znajdziesz pod linkiem: http://podkarpackiefilm.pl./pl/ignacy-lukasiewicz-konkurs-filmowy

Wszelkie pytania związane z Konkursem można kierować do:

Marta Kraus, tel. 721 288 004, e-mail: m.kraus@podkarpackiefilm.pl
Agnieszka Gonciarz, tel. 697 402 587, e-mail: a.gonciarz@podkarpackiefilm.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE