Reklama

Nastolatek z Podkarpacia toczy "walkę o swoje życie"!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum rodziny

Nastolatek z Podkarpacia toczy "walkę o swoje życie"! - Zdjęcie główne

foto Archiwum rodziny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 15-letni licealista Mikołaj zmaga się z nowotworem. Zrozpaczeni rodzice apelowali o pomoc finansową dla nastolatka.

- Jego i nasze życie zmieniło się w lutym 2019 roku. Zaczęło się niewinnie od bólu lewej nogi w okolicy kolana. Początkowo myśleliśmy, że to bóle wzrostowe jednak gdy pojawił się obrzęk oraz trudności ze zgięciem nogi wykonaliśmy zdjęcie rentgenowskie. Po konsultacjach u lekarza ortopedy musieliśmy rozszerzyć diagnostykę, która potwierdziła najgorsze obawy – osteosarcoma, guz przynasadowy dalszej kości udowej.

- piszą w apelu na stronie internetowej zbiórki rodzice Mikołaja.

W 2019 roku Mikołajowi pozornie udało się wygrać walkę z rakiem przy pomocy chemioterapii. Niestety, w lipcu 2020 roku rak powrócił ze zdwojoną siłą. Noga Mikołaja spuchła na tyle, iż ten nie mógł jej wyprostować. Guzy nowotworowe obecnie wprawdzie nie rosną, lecz nie chcą się wycofać z organizmu nastolatka. Lekarze zaproponowali lek, który musiałby przyjmować co miesąc przez około rok. Niestety, koszt takiego leczenia to aż 400 tys. zł. Rodzice nastolatka postanowili uruchomić zbiórkę pieniężną, dzięki której Mikołaj i jego rodzina będą mieć środki na leczenie.

Teraz możemy napisać, że zbiórka pieniędzy zakończyła się sukcesem. Zebrano bowiem ponad 453 tysiące złotych! Dziękujemy!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy