Reklama

Przymusowe szczepienia w wojsku?! Interweniuje poseł Grzegorz Braun

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: FB Grzegorz Braun

Przymusowe szczepienia w wojsku?! Interweniuje poseł Grzegorz Braun - Zdjęcie główne

Grzegorz Braun | foto FB Grzegorz Braun

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa Covid-19 21 Brygada Strzelców Podhalańskich - to tam miało dojść do skandalicznej sytuacji. Czy rzeczywiście żołnierze są zmuszani do tego aby szczepić się przeciw COVID-19? Na to i inne pytania chce poznać odpowiedź poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

Poseł Grzegorz Braun otrzymał wiele niepokojących sygnałów od żołnierzy lub osób związanych z wojskowymi z 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie. Powodem jest akcja szczepień przeciw COVID-19. Według informacji jakie otrzymał polityk Konfederacji mundurowi, którzy nie chcą się szczepić mają różne kłopoty i utrudnienia.

CZYTAJ TAKŻE:

Jakie? Chodzi na przykład o przedłużenie lub też nieprzedłużenie kontraktu w danej jednostce, albo obniżenie oceny w opinii rocznej. Poseł pyta czy jest to prawda, jeśli "tak" to na jakiej podstawie prawnej są formułowane takie zalecenia, czy dochodzi do takich sytuacji na podstawie rozkazu generała bygady Dariusza Lewandowskiego - dowódcy 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. 

Poniżej treść listu:

 

Ten list trafił też do szefów jednostek podległych 21 BSP, czyli do: 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie, 1 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie, 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu, 22 Karpackiego Batalionu Piechoty Górskiej w Kłodzku, 1 Batalionu Czołgów w Żurawicy, 16 Batalionu Saperów w Nisku, 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej w Jarosławiu, 21 Dywizjonu Artylerii Przeciwlotniczej w Jarosławiu, 21 Batalionu Logistycznego w Rzeszowie.

Do sprawy i interwencji posła Brauna będziemy wracać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy