TAURON Liga: ITA TOOLS Stal Mielec - UNI Opole. Zacięta rywalizacja obu ekip i mnóstwo kibiców w hali MOSiR [ZDJĘCIA - CZĘŚĆ 1]

Sport W piątkowy wieczór w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu drużyna gospodyń ITA TOOLS Stali Mielec wygrała swój mecz z UNI Opole. Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

W meczu 3. kolejki TAURON Ligi ITA TOOLS Stal Mielec podejmowała we własnej hali UNI Opole. Pierwszy set padł łupem zespołu z Opola - 28:26. W drugiej partii lepsze były gospodynie 25:18. Kolejny set dla naszej drużyny - 25:23. W czwartej partii ITA TOOLS Stal Mielec uległa UNI 24:26. Mamy tie-break w Mielcu - po sędziowskich kontrowersjach ekipa z Opola wygrała 26:24. W ostatniej partii tego spotkania górą okazała się ITA TOOLS Stal Mielec, która wygrała 15:8.

Mamy dla was pierwszą część zdjęć z meczu ITA TOOLS Stal Mielec - UNI Opole.