Reklama

Nie będzie strajku sędziów piłkarskich!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Prawo Sportowe

Nie będzie strajku sędziów piłkarskich! - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Prawo Sportowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Jeszcze w poniedziałkowy poranek rozmawialiśmy z przedstawicielami Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o strajku sędziów i braku spotkań w niższych ligach w ostatni weekend października. Sytuacja uległa zmienia w ciągu kilku godzin.

Środowisko arbitrów piłkarskich zwracało uwagę na trzy postulaty: podwyżka ekwiwalentów i to już od 1 stycznia 2022 roku, radykalne zwiększenie kar za ataki na sędziów, ochrona prawna i związkowa dla arbitrów oraz udział przedstawiciela sędziów w spotkaniu z PZPN w partycypowaniu przy tworzeniu nowych stawek od 2022 roku. Brak porozumienia z władzami Polskiego Związku Piłki Nożnej oznaczał, że sędziowie zamiast prowadzić mecze zostaną w domach. W poniedziałkowe południe otrzymaliśmy informację, że ... strajku nie będzie!

- Dla dobra wszystkich osób działających w piłce nożnej, w tym kibiców, działaczy i sędziów oraz w wyniku prowadzonych rozmów i zapewnień sędziowie piłkarscy postanowili zakończyć akcję protestacyjną i zobowiązali się do prowadzenia zawodów w terminie 30-31 października 2021 roku. Jednocześnie zostaje zamknięty portal "Strajk Sędziów Piłkarskich". Proszę o przekazanie wiadomości sędziom.

- napisali administratorzy na Facebooku akcji Strajk Sędziów Piłkarskich.

Jednocześnie nie ma żadnych wyjaśnień czy postulaty sędziów zostały spełnione. Wszystkie mecze zaplanowane na 30-31 października mają się odbyć zgodnie z planem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy