Reklama

ORLEN Upstream SRS Przemyśl ma za sobą udany sezon

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: ORLEN Upstream SRS Przemyśl

ORLEN Upstream SRS Przemyśl ma za sobą udany sezon - Zdjęcie główne

ORLEN Upstream SRS Przemyśl | foto ORLEN Upstream SRS Przemyśl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Dwóch zdobytych bramek, zabrakło przemyskim szczypiornistom do zdobycia tytułu absolutnych mistrzów pierwszej ligi. Działacze ORLEN Upstream SRS Przemyśl podsumowują zakończone rozgrywki.

Podczas rozegranego w Końskich Turnieju Mistrzów, przemyscy "Gladiatorzy" przegrali z mistrzem grupy A - Warmią Energa Olsztyn 31:34 (14:15) oraz pokonali zwycięzców całego turnieju - zespół KPR Legionowo 35:30 (17:18), co w końcowym rozrachunku pozwoliło na zdobycie drugie miejsca. Królem strzelców turnieju został Daniel Dutka, który w dwóch meczach zdobył 15 bramek. Kto wie jak potoczyłyby się losy zawodów, gdyby ORLEN Upstream SRS wystąpił w optymalnym składzie? Z różnych powodów, na parkiecie koneckiej hali nie mogli zagrać Tomasz Kulka, Mateusz Kroczek, Kevin Starzecki oraz Andrzej Nowak, którzy w jakże udanym dla zespołu z Przemyśla, zakończonym sezonie pierwszej ligi grupy D, zdobyli łącznie prawie 200 bramek.

CZYTAJ TAKŻE:

Turniej Mistrzów był ostatnim akordem kończącego się sezonu 2020/21. Drugie miejsce zdobyte przez zespół ORLEN Upstream SRS Przemyśl dawało co prawda prawo do rozegrania dwumeczu barażowego z przedostatnią drużyną PGNIG Superligi (Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski), ale brak wniosku licencyjnego o grę w najwyższej klasie rozgrywkowej, spowodował bezzasadność tych meczów.

Zakończony sezon był wyjątkowy dla przemyskiego klubu. Po raz pierwszy w historii udało się wygrać rozgrywki w swojej grupie i awansować do Turnieju Mistrzów. Wywalczyli też awans do nowo tworzonej, ogólnopolskiej Ligi Centralnej. Sukces ten nie byłby możliwy bez wparcia wielu firm i osób prywatnych. Szczególne podziękowania należą się sponsorowi tytularnemu - spółce ORLEN Upstream.

Teraz przed władzami klubu stoi bardzo duże wyzwanie. Udział w Lidze Centralnej, niesie ze sobą konieczność zabezpieczenia o wiele wyższych środków finansowych niezbędnych do funkcjonowania klubu. Bez pozyskania dodatkowych Sponsorów oraz zwiększenia zaangażowania przez lokalny samorząd, będzie to praktycznie niemożliwe. Aby na dłużej zadomowić się w wyższej klasie rozgrywkowej, niezbędne będzie powołanie spółki prawa handlowego w strukturach której działał będzie przynajmniej pierwszy zespół. Stowarzyszenie wyraziło także chęć zgłoszenia do rozgrywek drugiej ligi drużyny, składającej się z bardzo utalentowanych juniorów. Pozwoli to na ich systematyczny rozwój i grę z doświadczonymi zespołami.

Czasu nie ma zbyt wiele, stąd też przy okazji władze klubu gorąco zapraszają do kontaktu wszystkich, którzy szukają alternatywnych form reklamy i promocji. Sport to pozytywne i duże emocje, wywołujące dobre skojarzenia. Reklama przez sport jest nie tylko bardzo efektywna, jest bardziej akceptowalna społecznie niż standardowe schematy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy