Reklama

Nie będzie transferu. Ropski na razie zostaje w Siarce?

Opublikowano:
Autor:

Nie będzie transferu. Ropski na razie zostaje w Siarce? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Krzysztof Ropski zakończył testy w pierwszoligowym Stomilu Olsztyn. Pierwszy strzelec Siarki nie wraca jednak do Tarnobrzega.

Saga transferowa dotycząca przenosin najskuteczniejszego piłkarza trzecioligowej Siarki Tarnobrzeg do pierwszoligowego Stomilu Olsztyn została zakończona. Krzysztof Ropski zakończył testy w klubie z województwa warmińsko-mazurskiego. Według informacji przekazanych przez Sylwestra Czereszewskiego, dyrektora sportowego Stomilu, na portalu gol24.pl transfer "Ropy" nie zostanie sfinalizowany. 

- Temat Krzysztofa Ropskiego w Stomilu Olsztyn jest przez nas całkowicie odpuszczony. Nie będzie piłkarzem Stomilu. Winą nie jest jego poziom sportowy, ale typowo polskie zachowanie pseudo-menedżerów, którzy podali absurdalną propozycję, jakbyśmy mieli do czynienia z zawodnikiem z ekstraklasy. Uważamy, że okazano nam brak szacunku i nie będziemy z takimi ludźmi negocjować - komentuje Sylwester Czereszewski.

23-letni napastnik, strzelec 16 goli dla Siarki w czasie piłkarskiej wiosny tego sezonu powróci do Tarnobrzega i będzie się teraz przygotowywał do drugiej części rozgrywek razem z ekipą trenera Grzegorza Opalińskiego.

AKTUALIZACJA

Sam zawodnik poinformował na łamach portalu gol24.pl, że nie będzie na razie trenował z Siarką Tarnobrzeg.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE