Klasa okręgowa Stalowa Wola: Stal II Stalowa Wola wygrywa z Siarką II Tarnobrzeg małe derby północnego Podkarpacia [ZDJĘCIA]

Sport Piłkarze stalowowolskiej klasy okręgowej odrobili ligowe zaległości, które były spowodowane kiepską pogodą na początku kwietnia. W małych derbach północnego Podkarpacia rezerwy Stali Stalowa Wola pokonały Siarkę II Tarnobrzeg.

Rezerwy dwóch największych klubów północnego Podkarpacia, Siarki Tarnobrzeg oraz Stali Stalowa Wola, spotkały się na tarnobrzeskim Zwierzyńcu. Jesienią w Stalowej Woli zielono-czarni wygrali 1:0, a w środę ponownie okazali się lepsi i zwyciężyli 2:1. Nad mocno odmłodzoną Siarką II dominowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Po przerwie trener Artur Szkutnik wysłał na plac gry trzech piłkarzy z "jedynki" - Krystiana Szymochę, Alana Lubaskiego (strzelił gola) oraz Filipa Krempę (zaliczył kilka ciekawych akcji) i Siarkowcy już nie byli tylko tłem dla rywala.

Z kolei w barwach Stalówki świetnie prezentowali się Filip Szifer oraz Arkadiy Filipchuk (strzelec drugiego gola). Pierwszego gola zdobył Bartosz Grasza. W tabeli klasy okręgowej Stal II zajmuje wysokie trzecie miejsce z 42 punktami, a Siarka II jest dziesiąta i ma na swoim koncie 21 punktów. Zobaczcie zdjęcia z meczu na tarnobrzeskim Zwierzyńcu.