Reklama

Kadra narodowa U-16 zagości w Tarnobrzegu i Stalowej Woli! [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Kadra narodowa U-16 zagości w Tarnobrzegu i Stalowej Woli! [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Dawno kibice piłki nożnej z północy Podkarpacia nie mieli okazji do tego aby zobaczyć spotkanie kadry narodowej w swoim mieście. Wiosną 2020 roku będzie to możliwe.

UEFA Development to międzynarodowy turniej, który promuje młode talenty i zagości on na Podkarpaciu. Taką informację przekazał Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. W Stalowej Woli i Tarnobrzegu zagrają reprezentacje do lat 16: Polski, Iranu, Wenezueli oraz Islandii. Turniej rozpocznie się 31 marca na nowym stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Wtedy to Polacy zmierzą się z Wenezuelczykami, a Irańczycy z Islandczykami. 2 kwietnia zabawa przeniesie się na Stadion Miejski w Tarnobrzegu. Reprezentacja Polski U-16 zmierzy się z Iranem, a Wenezuela z Islandią. Z kolei 5 kwietnia w Stalowej Woli będą miały miejsce spotkania: Polska – Islandia i Iran – Wenezuela.

Fot. UM Stalowa Wola - Obiekt Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli będzie współgospodarzem wiosennego turnieju kadr U-16 UEFA Development. Zagrają tutaj reprezentacje Polski, Islandii, Wenezueli i Iranu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE