Reklama

Znamy nazwisko komisarza w Rzeszowie!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Znamy nazwisko komisarza w Rzeszowie! - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Według informacji podawanej przez reporterów RMF FM, na stanowisko komisarza w Rzeszowie zostanie powołany Marek Bajdak, dotychczasowy dyrektor wydziału nieruchomości w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim.

Po tym jak komisarz wyborczy wygasił mandat prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, przyszedł czas na powołanie komisarza, który do czasu przeprowadzenia przedterminowych wyborów będzie zarządzał miastem.


Po wielu dniach dywagacji nad tym, kto może nim zostać, wreszcie poznaliśmy pierwsze nazwisko, które możemy powiązać z funkcją komisarza.

- Do czasu nowych wyborów, czyli przez najbliższe trzy miesiące, miastem będzie rządził komisarz. Obowiązki prezydenta Rzeszowa będzie pełnił Marek Bajdak, dotychczasowy dyrektor Wydziału Nieruchomości w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim 

- informuje dziennikarz RMF FM Marek Balawajder.

Według reporterów RMF FM to właśnie jego kandydaturę zgłosiła premierowi Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki. Informacje potwierdza Podkarpacki Urząd Wojewódzki.

Marek Bajdak zajmował się gospodarką nieruchomościami Skarbu Państwa. Jest typowym urzędnikiem, który nie jest niezaangażowany politycznie. Warto podkreślić, że Marek Bajdak nie będzie kandydował na urząd prezydenta Rzeszowa. 

Przypomnijmy, że ostateczną decyzję w sprawie nominacji podejmuje premier Mateusz Morawiecki.

rafal.bolanowski@korso.pl

 


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy