Reklama

Zaprzysiężenie prezydenta Rzeszowa dla wybranych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FB Konrad Fijołek

Zaprzysiężenie prezydenta Rzeszowa dla wybranych - Zdjęcie główne

Konrad Fijołek. | foto FB Konrad Fijołek

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Konrad Fijołek wygrał wybory prezydenckie w Rzeszowie już w pierwszej turze. W poniedziałek zostanie oficjalnie włodarzem stolicy Podkarpacia. Jak będzie wyglądała ta uroczystość?

W najbliższy poniedziałek 21 czerwca, na godzinę 14 Komisarz Wyborczy w Rzeszowie zwołał nadzwyczajną sesję Rady Miasta Rzeszowa. To na niej ślubowanie złoży Konrad Fijołek nowy prezydent Rzeszowa.

CZYTAJ TAKŻE:

- Zwołana sesja Rady Miasta odbędzie się w sali posiedzeń rzeszowskiego Ratusza. Sesja będzie się odbywać w trybie hybrydowym. Na salę będą mogli wejść tylko ci radni, którzy przeszli szczepienie przeciw COVID-19. Pozostali radni będą obradować w trybie zdalnym.

- informuje biuro prasowe Urzędu Miasta. 

Ze względu na ciągle obowiązujące restrykcje sanitarne oraz ograniczoną ilość miejsca, na salę obrad będą mogli wejść przedstawiciele mediów i zaproszeni goście. Oczywiście swoich gości zaprosi także prezydent-elekt Rzeszowa.

Na sesji zaplanowano okolicznościowe przemówienie Fijołka, który według zapowiedzi skupić się ma na założeniach programowych, na najbliższe ponad dwa lata swojej kadencji. Być może wtedy także poznamy nazwiska wiceprezydentów. 

Jeszcze we wtorek, 15 czerwca, prezydent-elekt zadeklarował, że spotka się ze swoimi wyborcami, organizacjami i wszystkimi zainteresowanymi. Wystąpienie Fijołka na rzeszowskim rynku planowane jest na godzinę 15.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy