Reklama

NIEOFICJALNIE: Kolejny kandydat rezygnuje i popiera Marcina Warchoła

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

NIEOFICJALNIE: Kolejny kandydat rezygnuje i popiera Marcina Warchoła - Zdjęcie główne

Na zdjęciu (przy mikrofonach): Waldemar Kotula | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Jak podaje portal Rzeszów-News nieoficjalnie mówi się o tym, że na dzisiejszej (14 kwietnia) konferencji prasowej Marcin Warchoł zyska kolejny głos poparcia ze strony jednego z kandydatów na stanowisko prezydenta Rzeszowa. O kogo chodzi?

Komitet wyborczy byłego członka Solidarnej Polski zaplanował dzisiaj kolejną konferencję prasową. Ma się ona odbyć na rzeszowskim Rynku, jednak głównego tematu spotkania nie przedstawiono. Mail z zapowiedzią konferencji opatrzono tytułem „[BARDZO WAŻNE!]”.


Okazuje się, że za głośnym hasłem może stać rezygnacja ze startu w wyborach kolejnego z kandydatów na prezydenta Rzeszowa. O kim mowa? Jak podaje portal Rzeszów-News może to być radny miasta Waldemar Kotula, kandydat Porozumienia Jarosława Gowina. 

- Waldemar Kotula jest już drugą osobą, która zdecydowała się zrezygnować ze startu w przedterminowych wyborach na prezydenta Rzeszowa.

- czytamy na łamach portalu Rzeszów-News. 

Jeżeli nieoficjalne doniesienia się potwierdzą, Waldemar Kotula będzie drugim kandydatem po Macieju Masłowskim, który oficjalnie ogłosi rezygnację ze startu w wyborach i dołączy do „drużyny” Marcina Warchoła. 

Próbowaliśmy ustalić te doniesienia u źródła, jednak radny Kotula nie odebrał od nas telefonu. 

Więcej informacji wkrótce! 


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy