Reklama

Alarmy bombowe w szkołach i przedszkolach!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Alarmy bombowe w szkołach i przedszkolach! - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Do szkół dotarły informacje o ładunkach wybuchowych, które miały się znajdować na terenie rzeszowskich szkół podstawowych i przedszkoli. Wiemy o pięciu placówkach, które otrzymały e-mail z informacją o bombie.

Na ten moment Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie ma informacje dotyczące alarmów bombowych w rzeszowskich placówkach oświatowych. Nie wiadomo czy podobne incydenty odnotowano w innych miastach województwa podkarpackiego.


Policja podaje, że informacje o ładunkach wybuchowych dotarły do nich z pięciu placówek

- Na terenie Rzeszowa mamy informacje o pięciu zgłoszeniach dotyczących możliwości podłożenia bomby. Wdrożyliśmy odpowiednie procedury, dążące m.in. do namierzenia autora tych maili. 

- tłumaczy podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Według doniesień portalu Rzeszów-News alarmy bombowe wszczęto m.in. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 przy ulicy Dąbrowskiego i Przedszkolu Publicznym nr 29 przy ul. Wyspiańskiego.

Na terenie placówek pracują policjanci i strażacy. Nigdzie nie zarządzono ewakuacji, w związku z czy należy sądzić, że alarmy są najprawdopodobniej fałszywe.

Aktualnie służby sprawdzają budynki.

rafal.bolanowski@korso.pl


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy