Reklama

Nowy radny Rady Miasta Tarnobrzega. Bogdan Bajorski złożył ślubowanie i nie chciał rozmawiać z dziennikarzami [ZDJĘCIA, TRANSMISJA LIVE]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Na początku środowej sesji Rady Miasta Tarnobrzega Bogdan Bajorski złożył ślubowanie i oficjalnie został nowym radnym. Zobaczcie zdjęcia.

Podczas marcowej sesji Rady Miasta Tarnobrzega z mandatu radnego zrezygnował Włodzimierz Trybuła z Komitetu Wyborczego Wyborców Dla Zgody i Rozwoju Tarnobrzega. Na liście wyborczej w okręgu numer 1, skąd startował radny Trybuła, kolejne miejsce zajął Bogdan Bajorski, który zebrał 42 głosy i teraz zdecydował się na przyjęcie funkcji w radzie.

Dziennikarze chcieli zadać kilka pytań nowemu radnemu, ale ten odparł, że "nie będzie udzielał żadnych wypowiedzi". Bogdan Bajorski to absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ma duże doświadczenie zawodowe: był prezesem zarządu Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, przewodniczącym Rady Nadzorczej Rejonu Dróg Miejskich, kierownikiem w firmie SanTa-Eko, a także twórcą i dziekanem Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach, Wydział Zamiejscowy w Tarnobrzegu. W przeszłości walczył także o prezydenturę w Tarnobrzegu.

Zobaczcie zdjęcia z sesji rady miejskiej.

NASZ KOMENTARZ:

Jeszcze przed sesją rady miejskiej dziennikarze poprosili o kilka słów radnego Bogdana Bajorskiego, ale ten doświadczony menadżer powiedział, że nie będzie rozmawiał z mediami. Wielka szkoda, bo radny to osoba publiczna, która pobiera pieniądze podatników. Czy możemy się przygotować na kolejnego "milczącego" radnego, który będzie tylko głosował?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy