Reklama

Jak bogaty jest prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek? Jakie ma oszczędności, ile wziął kredytów? Sprawdź oświadczenie majątkowe za 2022 rok

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Jak bardzo bogaty jest prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek? Jakie ma oszczędności? Sprawdź oświadczenie majątkowe włodarza miasta za 2022 rok i porównaj go z tym z 2021 roku.

Pojawiły się oświadczenia majątkowe za 2022 rok. Tym razem sprawdzamy, jaki majątek ma prezydent Tarnobrzega - Dariusz Bożek. Poniżej sprawdź dane z 2021 roku, a w galerii zobaczysz informacje z oświadczenia za 2022 rok.

Samorządowcy muszą prezentować swoje oświadczenia majątkowe. W oświadczeniu wpisują cały posiadany majątek i jego szacowaną wartość. Dotyczy to zarówno pieniędzy, nieruchomości, drogich przedmiotów, a nawet posiadanych zobowiązań finansowych, czyli kredytów oraz pożyczek. Błąd w oświadczeniu finansowym może być brzemienny w skutki i prowadzić do kary finansowej, utraty stanowiska, a nawet prokuratorskich zarzutów. Obowiązek składania oświadczeń to sposób na walkę z korupcją.

Ile kredytów wziął Dariusz Bożek, jakie ma oszczędności, czy posiada papiery wartoście? Wszystko w naszej galerii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy