Reklama

Włodzimierz Trybuła rezygnuje z mandatu radnego Rady Miasta Tarnobrzega. Kto będzie jego następcą?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Lipiec

Włodzimierz Trybuła rezygnuje z mandatu radnego Rady Miasta Tarnobrzega. Kto będzie jego następcą? - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Grzegorz Lipiec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Podczas środowej sesji Rady Miasta Tarnobrzega doszło do ważnego wydarzenia. Po ponad 20 latach pracy w samorządzie z mandatu radnego zrezygnował Włodzimierz Trybuła z Komitetu Wyborczego Wyborców Dla Zgody i Rozwoju Tarnobrzega.

Po ponad 20 latach pracy w samorządzie z mandatu radnego zrezygnował Włodzimierz Trybuła z Komitetu Wyborczego Wyborców Dla Zgody i Rozwoju Tarnobrzega. Wcześniej był wybierany do rady z listy Tarnobrzeskiego Porozumienia Prawicy (kadencje 2006-2010, 2010-2014), był także jednym z liderów organizacji Civitas Christiana.

Swoją decyzję radny Trybuła ogłosił w trakcie środowej sesji i motywował ją sprawami osobistymi i rodzinnymi. - Dziękujemy za całą dotychczasową pracę radnemu - mówili pozostali samorządowcy.

Co dalej? Teraz odpowiednie pismo trafi do komisarza wyborczego, mandat radnego zostanie wygaszony i trzeba poczekać na decyzję kolejnej osoby na liście Komitetu Wyborczego Wyborców Dla Zgody i Rozwoju Tarnobrzega w okręgu numer 1, skąd startował radny Trybuła. Jest to Bogdan Bajorski, który zebrał 42 głosy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy