Reklama

Zwłoki mężczyzny na maszynie odmulającej Zalew w Rzeszowie! Czy to zaginiony Mariusz Michalik? [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Podkarpacka Policja

Zwłoki mężczyzny na maszynie odmulającej Zalew w Rzeszowie! Czy to zaginiony Mariusz Michalik? [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne

Nad rzeszowskim Zalewem znaleziono ludzkie zwłoki | foto Podkarpacka Policja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale Na maszynie odmulającej rzeszowski Zalew natrafiono na ludzkie zwłoki. Na miejscu pracuje prokurator i policja. Czy to zaginiony Mariusz Michalik? Są nowe informacje w tej sprawie.

W środę, 27 października, wczesnym rankiem, w Rzeszowie nad Zalewem, pracownik obsługujący jedną z maszyn odmulających zbiornik, na taśmie urządzenia znalazł ludzkie ciało. 

Na tę chwilę ciężko wskazać, kim jest odnaleziona osoba, ciało jest w stanie dużego rozpadu.

-  Około 4:50 policjanci dostali informację, że pracownik maszyny odmulającej, na taśmie maszyny odnalazł ludzkie ciało, w stanie rozkładu

- informuje nas Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu zdarzenia pracuje policja, która pod nadzorem prokuratora.

Na ten moment nie jesteśmy w stanie wskazać tożsamości znalezionego ciała. - To najprawdopodobniej mężczyzna - dodaje Szeląg. Zwłoki nie zostały jeszcze wydobyte z maszyny.

Nie jest zatem pewne, że odnalezione ludzkie szczątki to zaginiony Mariusz Michalik. Mężczyzna zaginął w nocy z 5/6 stycznia bieżącego roku. W dniu zaginięcia wyszedł wieczorem z mieszkania przy ulicy Grabskiego w Rzeszowie. Od tej pory ślad po nim zaginął.

Policja nie wyklucza, że może to być ciało poszukiwanego młodego mężczyzny, ale jak mówi Adam Szleąg z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie "zaginięć w tej okolicy było kilka, nie można jasno wskazać, że to zaginiony Mariusz Michalik".

AKTUALIZACJA - GODZINA 15:25:

Wojciech Przybyło, szef Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie w rozmowie z portalem nowiny24.pl wskazuje, że znaleziona osoba może być zaginionym Mariuszem Michalikiem. Taka hipoteza ma mieć poparcie w ubiorze martwego mężczyzny. W ciągu kilkunastu dni powinny być znane wyniki badań DNA i to one pozwolą ustalić tożsamość martwego mężczyzny. Przyczynę zgonu poznamy po wynikach sekcji zwłok.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy