Reklama

Trwają poszukiwania 25-latka z Rzeszowa. Czy są nowe tropy?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KWP Rzeszów

Trwają poszukiwania 25-latka z Rzeszowa. Czy są nowe tropy? - Zdjęcie główne

Zdjęcia poszukiwanego | foto KWP Rzeszów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Mężczyzna był ostatni raz widziany we wtorek 5 stycznia w Rzeszowie przy ul. Grabskiego. Mariusz Michalik wyszedł tego dnia na papierosa i praktycznie "zapadł się pod ziemię”. Policja nie przerywa poszukiwań.

Ostatnią osobą, która miała kontakt z 25-letnim Mariuszem Michalikiem był jego współlokator.  Poszukiwany wychodził wówczas na zewnątrz zapalić papierowa. Sytuacja miała miejsce 5 stycznia. Dzień później wspóllokator stwierdził, że jego kolega nie wrócił do mieszkania. 

Bezowocne starania

25-latek nie informował nikogo o swoim ewentualnym wyjeździe, a od czasu zaginięcia nie nawiązano z nim jakiegokolwiek kontaktu. Policja rozpoczęła poszukiwania 8 stycznia. W pierwszej kolejności sprawdzono szpitale i izbę wytrzeźwień. 

- Sprawdziliśmy też rejon jego mieszkania i ulice Grabskiego. Na tą chwilę zrobiliśmy wszystko co możliwe w tej sytuacji. 

- przekonuje nadkom. Adam Szeląg z komendy miejskiej w Rzeszowie. 

W kolejnych dniach do akcji wkroczyli strażacy. Policjanci postanowili sprawdzić każdy możliwy scenariusz i rozpoczęto poszukiwania na wysokości zapory przy rzece Wisłok oraz na zbiorniku wodnym na Żwirowni. Działania prowadzone przez grupę wodno-nurkową z Przemyśla i Rzeszowa, przy użyciu sonarów i bosaków, nie przyniosły pożądanego efektu. Nikogo nie odnaleziono. 13 stycznia strażacy zakończyli akcję.

- W dniu dzisiejszym nie są prowadzone żadne poszukiwania oraz nie posiadamy informacji co do planów na najbliższe dni. 

- tłumaczy st. kpt. Kinga Styrczula, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Aktualnie działania policyjne ograniczają się do przeglądania zapisów z monitoringu miejskiego. Udało nam się także ustalić, że nie stwierdzono aby w zaginięciu uczestniczyły osoby trzecie. 

- Poszukiwania będą trwały nadal. Szukamy dalej człowieka, nie zwłok. 

- zaznacza Adam Szeląg. 

Rysopis poszukiwanego

Rysopis: wzrost 178 cm, średnia budowa ciała, twarz owalna, oczy niebieskie, włosy krótkie, szatyn, uszy średnie, nos prosty, średni, uzębienie pełne, twarz bez zarostu. 

W momencie zaginięcia mężczyzna był ubrany w niebieską bluzę. Na co dzień nosi okulary.

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3839 lub z dyżurnym komisariatu tel. 47 821 3810 albo pod numer alarmowy 112.

 

rafal.bolanowski@korso.pl

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy