Reklama

Zwyrodnialec z Podkarpacia! Wpadł na "łowców pedofili" [WIDEO Z ZATRZYMANIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Zwyrodnialec z Podkarpacia! Wpadł na "łowców pedofili" [WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne "Łowcy Pedofili" z grupy ECPU Polska mają za sobą kolejny sukces. Ustalili i odwiedzili potencjalnego "miłośnika dzieci" w powiecie stalowowolskim. Wiele wskazuje na to, że zatrzymany mógł już mieć na swoim koncie skrzywdzenie dziecka w rzeczywistości!

Kolejna akcja łowców pedofili na Podkarpaciu. Tym razem grupa ECPU Polska odwiedziła Chwałowice koło Stalowej Woli. 37-letni Łukasz rozmawiał przez internet z "wabikiem", który miał mieć 10 lat. Mężczyzna nie był zaskoczony, kiedy odwiedzili go "łowcy".

CZYTAJ TAKŻE:

Zatrzymanie w Chwałowicach było nagrywane i transmitowane na Facebooku. Wszystko można zobaczyć. Całość została poprzedzona kilkoma tygodniami rozmów w internecie pomiędzy Łukaszem a dorosłą kobietą, która udawała 10-latkę. Działanie grupy było szybkie, bo istniała groźba, że zagrożone jest prawdziwe dziecko. Z filmu dowiadujemy się, że 37-latek każe dziecku lizać brudne buty. Prosi o zdjęcie pidżamki, majtek, proponuje masaż na rozluźnienie i przekonuje, że to nic złego, że przecież tak można, że można wszystko. Wysyła też dziecku zdjęcie swojego przyrodzenia. Dalej są już mocniejsze rzeczy!

- Jeszcze 10 minut przed naszym przyjazdem Łukasz rozmawiał z wabikiem i przy tym się masturbował. Prawdopodobnie posiadał też w domu pornografię dziecięcą. Sam również ją tworzył.

- twierdzi na łamach "Sztafety" Alex Hunter z grupy ECPU Polska.

Łukasz - na podstawie złożonego przez Fundację ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili osobistego zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa oraz zgromadzonego obszernego i niepodważalnego materiału dowodowego został zatrzymany. Prokurator Rejonowy w Stalowej Woli postawił mężczyźnie kilka zarzutów oraz skierował do Sądu Rejonowego w Stalowej Woli wniosek o ustanowienie wobec niego aresztu tymczasowego, do czego sąd się przychylił! Do sprawy będziemy wracać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy