Reklama

Gdzie ukrywa się morderca trzech osób? Dwa sygnały z Podkarpacia!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Śląska KWP

Gdzie ukrywa się morderca trzech osób? Dwa sygnały z Podkarpacia! - Zdjęcie główne

Jacek Jaworek | foto Śląska KWP

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Morderca trzech osób - Jacek Jaworek miał być widziany na Podkarpaciu. To druga już taka sytuacja, kiedy policja została postawiona w stan najwyższej gotowości.

Przypomnijmy. W niedzielę, 15 sierpnia, około godziny 11 policjanci odebrali zgłoszenie, że w lesie w okolicach Zagorzyc w gminie Sędziszów Małopolski, mężczyzna zbierający grzyby, przypomina postać poszukiwanego Jacka Jaworkazabójcy trojga członków swojej rodziny pod Częstochową.

Zgłoszenie policja potraktowała poważnie.

- Każdy taki sygnał jest sprawdzany, dlatego skierowano na miejsce patrole policji.

- mówiła nam Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Tak samo było 19 lipca, kiedy pojawiło się zgłoszenie, że morderca miał być widziany nad Jeziorem Tarnobrzeskim. W przypadku Zagorzyc i Tarnobrzega były to alarmy fałszywe. Wskazane osoby były łudząco podobne do Jacka Jaworka.

NAGRODA ZA POMOC

Jacek Jaworek poszukiwany jest listem gończym, Europejskim Nakazem Aresztowania, jak również wystawiono za nim czerwoną notę Interpolu. Czerwona nota jest informacją dla organów ścigania na całym świecie o konieczności zlokalizowania i tymczasowego aresztowania poszukiwanej osoby.

Przypomnijmy, że do tragedii doszło 10 lipca w miejscowości Borowce koło Częstochowy. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone. Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy.

CZYTAJ TAKŻE:

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało (nie wykluczone, że mężczyzna nie żyje). Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach telefon 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie telefon 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką policji telefon alarmowy 112.

W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać.

Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Uwaga! Poszukiwany może posiadać broń palną! Może próbować ucieczki! Może zachowywać się agresywnie!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy