Reklama

Tarnobrzeskie Spotkanie Biznesu już we wtorek. Jeszcze możesz się zgłosić

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Szymon Burek

Tarnobrzeskie Spotkanie Biznesu już we wtorek. Jeszcze możesz się zgłosić - Zdjęcie główne

Tarnobrzeskie Spotkanie Biznesu już we wtorek. Jeszcze możesz się zgłosić. | foto Szymon Burek

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Biznes i gospodarka Partnerskie Kluby Biznesu cały czas tworzą sieć, która ma pomagać w nawiązywaniu kontaktów, a także uczy, jak pozyskiwać sponsorów oraz pieniędzy na inwestycje. To idealne miejsce dla klubów sportowych oraz lokalnych przedsiębiorców. We wtorek odbędzie się spotkanie Siarka Tarnobrzeg Biznes Klub.

- Jeżeli chcesz spotkać w jednym miejscu osoby, firmy oraz instytucje, które chcą wspólnie przez sport skuteczniej i sprawniej rozwiązywać bieżące problemy, poszukiwać nowych możliwości oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe w regionie, Polsce oraz 19 krajach na świecie to koniecznie musisz być na naszym wydarzeniu - tak promuje Tarnobrzeskie Spotkanie Biznesu, główny organizator, czyli Siarka Tarnobrzeg Biznes Klub.

Partnerskie Kluby Biznesowe to sieć kontaktowa w której obecnie działa kilkadziesiąt miast w całym kraju. W każdym klubie działa kilkanaście firm, a także lokalne kluby sportowe. Organizacja umożliwia im wymianę i nawiazywanie kontaktów, a także uczy jak pozyskiwać fundusze na inwestycje i nowe inicjatywy. Partnerskie Kluby Biznesowe to także możliwość wspólpracy z lokalnym sportem, oraz możliwość angażowania się w inicjatywy charytatywne. 

- Sport daje autentyczne emocje i radość. Wszyscy dobrze o tym wiemy. Połączenie sportu i biznesu to bardzo dobre połączenie. Wielu biznesmenów wywodzi się z piłki i innych drużyn. Jeden prowadzi biznes w mediach społecznościowych, a drugi w transporcie. Nasz klub integruje te osoby. Jest wiele ciekawych możliwości, które otwiera się dla członków klubu. Przykładowo my uczymy kluby sportowe jak samemu szukać funduszy, a nie opierać budżety wyłącznie na samorządach. Bardzo nam zależy na tym, żeby lokalne kluby sportowe budowały dobry model biznesowy. Partnerskie Kluby Biznesu powstały dlatego, bo przez sport można nawiązać relacje bieznesowe praktycznie z każdą firmą.

- mówił na spotkaniu w Mielcu Radosław Rogiewicz - założyciel organizacji.

Spotkanie w Tarnobrzegu odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia, o godzinie 9:30 w Hotelu Evva.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy